Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
'Sjajni kadrovi su ovo bili s aerodroma kada su se naši vratili u domovinu. U tri ujutro da ih dočeka ovoliko ljudi', rekao je legendarni Patrik Ćavar nakon povratka hrvatskih rukometaša s Europskog prvenstva.
'Ovu reprezentaciju krasi borbenost, srčanost, inat. Mogao bih reći da je malo slabija reprezentacija u odnosu na prošlu godinu kada smo imali Karačića i Duvnjaka. One slike kada su igrači spavali u autobusu, s navijanjem danske publike protiv nas i onda i ta temperatura igrača prije utakmice za treće mjesto. Neki su vukli i ozljede. Ova nova Hrvatska je borbenija, srčanija i to ih je krasilo kroz čitavo prvenstvo', izjavio je Ćavar za Sportklub.
Dagur Sigurdsson?
'On je taj. On je čelni čovjek reprezentacije, pun pogodak, kako bi se reklo. Neke stvari sam vidio koje je Dagur jako dobro osmislio. Na primjer, u tim važnim utakmica je rotirao i stavio je Ivana Martinovića na srednjeg vanjskog, prirodno mjesto Cindrića. U svakom slučaju je Martinović bolji šuter i to je dokazao u tim utakmicama gdje je zabio neke važne golove s devet, 10 metara. Sve ovo što je napravio s Hrvatskom ide u prilog Daguru, ali i ono što je prije napravio. Bio je proglašen najboljim trenerom Bundeslige, što nije mala stvar jer je to najjača liga svijeta. Poslije toga je s Japanom napravio super rezultat. On je taj i pun je pogodak za našu reprezentaciju', rekao je Ćavar pa otkrio:
'Duvnjak, Smajlagić i Karačić su na jednom druženju sa mnom rekli sve najbolje o njemu. Igrači su najbolji suci trenera jer te ‘provale’ za par dana treninga.'
