LIGA PRVAKA

Kakva večer! Prekrasan gol Modrića, Bayern šokiran!

10.12.2013 u 20:38

U posljednjem kolu Lige prvaka skupina od A do D Luka Modrić zabio je pogodak u pobjedi Reala, Eduardo i Srna se oprostili od natjecanja, a Mandžin Bayern doživio veliki preokret Cityja u Muenchenu...

Skupina A:

Manchester U. – Šahtar 1:0 (Jones 67)
Sociedad – Bayer L.
0:1 (Toprak 49)
Skupina B:

Kopenhagen – Real M. 0:2 (Modrić 25, Ronaldo 48)
Galatasaray – Juventus
prekinuto

Skupina C:

Benfica – PSG 2:1 (Lima 45, Gaitan 58 / Cavani 37)
Olympiacos – Anderlecht
3:1 (Saviola 34, 58, Dominguez 90 / Kljestan 39)

Skupina D:

Bayern – Manchester C. 2:3 (Muller 5, Goetze 12 / Silva 28, Kolarov 59, Milner 63)
Plzen – CSKA M.
2:1 (Kolar 76, Wagner 90 / Musa 65)

Razvoj utakmica:

Kraj - gotova je prva večer zadnjeg kola lige prvaka...konačno smo vidjeli gol Luke Modrića, i to sjajan u pobjedi Reala u Kopenhagenu...Mandžo je bio asistent za Bayern, ali City je 0:2 preokrenuo u 3:2...Srna i Eduardo ispali su nakon poraza na Old Traffordu, a sudar Galatasaraya i Juventusa prekinut je zbog snijega i tuče

MANUTD - ŠAHTAR 1:0 (Jones 67)
67' - čini se da Srna i Eduardo ispadaju iz Lige prvaka, Jones je silovitim udarcem zabio nakon kornera

...
BAYERN - MANCITY 2:3 (Milner 62)
62' - kakav preokret! Milner dovodi City u prednost! Navas je odigrao za Milnera, koji pogađa preciznim udarcem u suprotni kut!

...
BENFICA - PSG 2:1 (Gaitan 58)
58' - Pereira je ubacio, Gaitan zabio iz blizine...Benfica nastavlja veliku borbu s Olympiacosom za
...
BAYERN - MANCITY 2:2 (Kolarov 59)
59' - City se iznenađujuće vratio u Muenchenu! Pogodak je zabio Kolarov iz kaznenog udarca, nakon prekršaja Dantea nad Milnerom

...
GALATASARAY - JUVENTUS prekinuto
- zbog obilnog snijega utakmica je otkazana, vjerojatno će se nastaviti sutra
...
KOPENHAGEN - REAL M. 0:2 (Ronaldo 48)
48' - nakon lijepog gola Modrića, na svoje je došao i Cristiano Ronaldo! Bila je to akcija u tri poteza Pepea i Marcela, a Portugalcu nije bio problem zabiti iz blizine. Već deveti gol ove sezone u Ligi prvaka, što je rekord u grupnoj fazi natjecanja

..
Poluvrijeme - gotov je prvi dio svugdje osim u Istanbulu gdje je pao snijeg pa je dvoboj prekinut da bi se teren očistio, a crte označile
...
BENFICA - PSG 1:1 (Lima 45 / Cavani 37)
37' - čini se da ambicijama Benfice u Ligi prvaka dolazi kraj...zabio je Cavani za PSG iz blizine na asistenciju Meneza
45' - ipak, Lima vraća nadu Portugalcima pogotkom iz kaznenog udarca, a s obzirom da je i Anderlecht zabio Olympiacosu, sve i dalje ostaje otvoreno
...
BAYERN - MANCITY 2:1 (Silva 28)
28' - vraća se City u utakmicu! Milner je glavom lijepo odigrao na drugu stranu, a David Silva s lakoćom zabio u nebranjenu mrežu

...
KOPENHAGEN - REAL M. (Modrić 25)
25' - prvi gol sezone Luke Modrića! Prekrasan gol s ruba kaznenog prostora za prednost 'kraljevskog kluba' u Danskoj!

...
BAYERN - MANCITY 2:0 (Goetze 12)
12' - novi gol Bayerna! Mandžukić asistent! Dvojbena situacija nakon kornera, naš je napadač gurnuo za Goetzea, koji možda i iz zaleđa povisuje prednost

...
BAYERN - MANCITY 1:0 (Muller 5)
5' - Bavarci su opet sjajno otvorili protiv Cityja! Dante je proigrao Muller, a ovaj sam izašao pred Harta i s lakoćom zabio!

...
1' - dvoboji su počeli, Srna od prve minute za Šahtar, Eduardo na klupi...Modrić i Mandžukić u početnom sastavu Reala i Bayerna

Posljednje kolo Lige prvaka počinje ovaj utorak. Iznimno uzbudljivo bit će u Manchesteru gdje Šahtar naših Srne i Eduarda traži bodove koji bi ga odveli u osmini finala. Bayer pak čeka kiks Ukrajinaca i nada se pobjedi protiv Sociedada.

Zanimljivo će biti i u skupini B, gdje Juventus mora izbjeći poraz kod Galatasarayja, ako želi proći u nokaut fazu. U skupini C Olympiacos domaćom pobjedom nadvisit će Benficu, dok u skupini D Bayern i ManCity odlučuju tko će biti pobjednik grupe, a samim timei dobitnik lakšeg ždrijeba u nastavku natjecanja.

Kako i gdje sve gledati Ligu prvaka?

Osim na MAXtv-u (Arenasport) utakmice Lige prvaka možete gledati i na pay per view online servisu Match.tportal.hr. Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala.

Korisnici usluge MaxTV To Go (usluga web & mobile) također mogu utakmice gledati na svom mobilnom uređaju ako se u trenutku dok traje utakmica nalaze na putu. Više informacija potražite OVDJE