CHAMPIONSHIP

Kakva nesreća za Slavena Bilića i vodeći WBA; do sudačke nadoknade imali su sve, a onda...

15.02.2020 u 16:30

U 33. kolu engleskog Championshipa (druga liga) WBA je kiksao na domaćem terenu te je odigrao 2:2 s Nottingham Forestom

Momčad Slavena Bilića, koja drži vrh ligaške ljestvice bila je bolja, ali je u sudačkoj nadoknadi ispustila tri boda.

Domaćin je poveo u 37. minuti. Callum Robinson bio je strijelac na asistenciju Matheusa Pereire. No pred kraj prvog poluvremena Kyle Bartley nesretno je zabio autogol za 1:1.

Pred nešto više od 25 tisuća gledatelja WBA je vratio prednost u 65. minuti. Opet je pao autogol! Matheus Pereira je ubacio u kazneni prostor, a Tobias Figueiredo zakucao je loptu u vlastitu mrežu.

I kada je izgledalo da WBA dolazi do nove pobjede bod gostujućoj momčadi donio je Matty Cash u prvoj minuti sudačke nadoknade.

• +7
Championship, WBA - Nottingham Forest Izvor: Profimedia / Autor: Nick Potts / PA Images / Profimedia

Filip Krovinović igrao je do 91. minute kada ga je zamijenio Rekeem Harper.

WBA je na prvoj poziciji sa 63 osvojena boda, a Forrest je sada četvrti s 55 bodova.