ČOVJEK OD GUME

Kako mu je samo ovo uspjelo? U dvorani je nastala ludnica, a francuski rukometaši nisu mogli vjerovati

15.01.2019 u 16:35

Na svjetskom prvenstvu u rukometu možemo uživati u maestralnim potezima i fantastičnim golovima, a jedan od naljepših pogodaka vidjeli smo na utakmici Francuske i Koreje (34:23)

Francuzi su se u ponedjeljak mučili sa Koreancima prvom poluvrijeme te su na odmor otišli samo sa pogotkom prednosti (17:16).

Azijskog predstavnika u igri je držao fenomenalni Tan Kang koji je u prvih 30 minuta zabio šest golova (ukupno sedam), a neki od njih bili su čudesni.

Najljepši se dogodio u samoj završnici prvog dijela, na semaforu su ostale sekunde, Koreja je imala deveterac, a onda je Kang napravio nešto zbog čega su se svi u dvorani digli na noge.

Pred francuskim zidom korejski šuter bacio se malo unatrag i u lijevu stranu te tako u letu opalio i zabio. Video tog fantastičnog trenutka pogledajte OVDJE.

• +3
SP u rukometu: Francuska - Srbija Izvor: Pixsell / Autor: Michael Kappeler/DPA/PIXSELL
  • +3
SP u rukometu: Francuska - Brazil Izvor: Pixsell / Autor: Soeren Stache/DPA/PIXSELL