TURSKI KUP

Kako je treneru Fenerbahčea ovo uopće palo na pamet? Livaković gledao s klupe

27.02.2024 u 22:57

Fenerbahče je još uvijek aktualni osvajač turskog Kupa, no ovog se utorka oprosti od tog trofeja, jer poražen je kod autsjadera Ankaragücüa

Trener Fenerbahčea Ismail Kartal poigrao se sa živcima navijača. Jer dopustio je veliko iznenađenje.

Naime, njegova je momčad stigla u goste klubu koji se praktički bori za ostanak u Süperligi, a u Istanbul se vratila posramljena.

Riječ je o utakmici četvrtfinala turskog kupa, u kojoj su domaćini slavili 3:0.

Prvi gol za Ankaragücü u desetoj minuti,zabio je Morutan. U 33. minuti na 2:0 povisio je Chatzigiovanis, a u 87., točku na i stavio je Rodrigues za 3:0.

Kartal je u ovoj utakmici na klupi ostavio neke do svojih ključnih igrača, poput hrvatskog reprezentativnog golmana Dominika Livakovića, ali i legendarnog BiH napadača Edina Džeku.