UVJERITE SE SAMI

Kakav majstor! Soudani na derbiju izveo dva genijalna poteza...

22.04.2017 u 16:04

Na Maksmiru su u sklopu 29. kola MAXtv Prve lige igrali Dinamo i Hajduk (0:2), a opet se fenomenalnim potezima istaknuo Hilal Soudani

Alžirski napadač je u derbiju protiv Rijeke zabio golčinu sezone za izjednačenje na Rujevici, a i protiv Hajduka je imao ludih majstorija, no sreća mu je okrenula leđa.

Soudani je tako u prvom poluvremenu dva puta na muke stavio Hajdukovu obranu. Prvo je u 24. minuti sa 16 metara škaricama opalio ravno u Stipicu, a zatim je 12 minuta kasnije Antolićevu loptu upućenu glavom smirio koljenom još je jednom lagano udario i zatim opalio volejčinu koja se od grede odbila na crtu.

Obje situacije možete pogledati u priloženim videima.

Soudanijeve škarice protiv Hajduka
Soudanijeva volejčina protiv Hajduka

I u nastavku je Alžirac bio najopasniji Dinamov igrač, još je tri puta prijetio, ali je dva njegova udarca iz daljine te jedan zicer atraktivnim obranama skinuo vratar Stipica, najbolji pojedinac u redovima gostujuće momčadi. Njegovu najbolju priliku u drugom dijelu pogledajte ispod teksta.