Ove srijede doznali smo i posljednja dva sudionika četvrtfinala Lige prvaka. Za veliko iznenađenje pobrinuo se Villarreal koji je s 3:0 pobijedio Juventus u Torinu. Prva utakmica završila je 1:1. Chelsea je u Lilleu stigao do nove pobjede. Ovog puta bilo je 2:1

JUVENTUS - VILLARREAL 0:3 (1:1) - u zagradi je rezultat prve utakmice

JUVENTUS: Szczęsny, Danilo, De Sciglio, Rugani, De Ligt, Cuadrado, Rabiot, Arthur, Locatelli, Morata, Vlahović

VILLARREAL: Rulli, Albiol, Aurier, Estupinan, Torres, Capoue, Parejo, Trigueros, Lo Celso, Pino, Groeneveld

LILLE - CHELSEA 1:2 (0:2) - u zagradi je rezultat prve utakmice

• +7
Lille - Chelsea (uzvratna utakmica osmine finala Lige prvaka) Izvor: EPA / Autor: Yoan Valat
  • 90’

Gotove su utakmice; Villarreal i Chelsea posljednja su dva sudionika četvrtfinala Lige prvaka

• 90’

GOOOL! Velika greška Juventusove obrane, Danilo je poklonio loptu Gerardu Morenu, a onda je De Ligt igrao rukom; Danjuma Groeneveld zabio je za 3:0

• 86’

GOOOOL! Pau Torres najbolje se snašao nakon ubačaja iz kuta; Villarreal vodi 2:0

• 78’

VAR je u akciji; Villarreal je dobio kazneni udarac; Rugani je prekršajem zaustavio Coquelina; Gerard Moreno je pucao i zabio

• 71’

GOOOL! Chelsea je praktički osigurao prolazak u četvrtfinale jer Azpilicueta je zabio za vodstvo Plavaca 2:1

• 67’

I dalje bez nekih većih prilika u Torinu; sada je iz daljine zaprijetio Locatelli, ali lopta nije išla u okvir gola pa ni golman gostiju nije trebao intervenirati

• 58’

Uvodne minute drugog dijela u Torinu nisu ni približno uzbudljive kao one u prvom poluvremenu; zato Lille prijeti aktualnom europskom prvaku; Burak Yılmaz i David prijete Mendyju

• 50’

Na drugoj utakmici, u Lilleu, u drugom poluvremenu nema više Matea Kovačića, Mason Mount je ušao umjesto njega