KAKO ON ZARAĐUJE

Još bogatiji! Kladio se s 5,9 milijuna dolara - i dobio

04.06.2013 u 16:08

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Floyd Mayweather jr. definitivno je danas najplaćeniji sportaš na svijetu zahvaljujući samo dva odrađena boksačka meča godišnje, ali može se pohvaliti kako mu vrlo dobro ide i kad su u pitanju neki drugi izvori prihoda, kao što je primjerice kladionica.

Miami Heat je igrao sedmu odlučujuću utakmicu protiv Indiana Pacersa, a prije početka utakmice na Twitteru se pojavila informacija i fotografija Floyda kako u jednoj kladionici ulaže čak 5,9 milijuna dolara na pobjedu kluba s Floride, što se na kraju i ostvarilo!

Informaciju i fotografiju je objavio na Twitteru Vegas Gambling Steam, a čini se da je Mayweather jr. zaista veliki fan Miamija s obzirom da je nedavno i viđen na njihovoj utakmici, koja je također bila jedna u nizu od serije okršaja protiv Indiane u konferencijskom finalu.

Koliko je Floyd zaradio ovom okladom trenutno nije poznato.