Rijeka je od početka utakmice pokazala inicijativu i svoju dobru igru su okrunili golom Frigana u 9. minuti. U nastavku domaćin je potvrdio svoju pobjedu golom A.Marina u 75. minuti za konačnih 2:0

RIJEKA: Labrović - Veiga, Dilaver, Galešić, Vukčević - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Marin - Frigan

HAJDUK: Lučić - Lovrencsics, Ferro, Vušković, Melnjak - Fossati, Grgić - Pukštas, Benrahou, Mlakar - Kalinić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Rijeka - Hajduk, SuperSport HNL, 16.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
29. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Hajduk 1:0 (Frigan, 9') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 88’

Pukštas je zaradio žuti karton

• 77’

Ćubelić je zamijenio Grgića

• 75’

GOOOOL!! Rijeka je povećala prednost protiv Hajduka! A.Marin je ispratio loptu u šesnaestercu i rutinski je pospremio loptu u mrežu za 2:0

• 73’

Grgić i Banda mijenjaju Princea i Selahija

• 70’

Pukštas je zabio gol, ali je poništen zbog zaleđa

• 66’

Velika prilika za Hajduk! Benrahou je dočekao ubačaj u šesnaestercu i snažno je pucao, ali Labrović je fantastično reagirao

• 63’

Zamjene kod Hajduka, ušli su Sahiti, Awaziem i Anello, a izašli Kalinić, Vušković i Fossati

• 56’

Ovo je trebao biti pogodak! Nakon greške Vuškovića, Frigan je izašao sam pred golmana, ali Lučić je fenomenalno reagirao i obranio je udarac