VELIKI PRIJATELJI

Izostala repriza maratona: Isner 'lako' s Mahutom

03.01.2011 u 16:27

U reprizi najduljeg meča u povijesti tenisa u Perthu su se sastali John Isner i Nicolas Mahut. Za razliku od te epske bitke u Wimbledonu, koja je trajala dulje od 11 sati, njihov novi ogled je trajao tek 90 minuta

Ponovno je slavio Isner, ovaj put rezultatom 6:3, 7:6(5), a za pobjedu mu je dovoljno bilo 17 asova za razliku od 113 koliko je morao upisati za trijumf u Londonu.

'Srećom, ovdje se i u trećem setu igra tie-break pa smo znali da ne možemo opet zaglaviti kao zadnji put. Od onog maratona smo postali jako, jako dobri prijatelji i uvijek je privilegija izaći s njim na teren,' hvali svog rivala Isner.

Više su se na terenu zadržali u igri mješovitih parova, ali i tamo je u tie-breaku trećeg seta slavila američka kombinacija i SAD je s lakih 3:0 prošao Francusku.