WESTBROOK BRILJIRAO

Izazivači za titulu do prvog cilja, GS korak bliže rekordu

19.03.2016 u 10:55

Košarkaši Cleveland Cavaliersa i Oklahoma City Thundera od sinoć su i službeno u doigravanju NBA lige nakon što su Cavaliersi s 109-103 u gostima dobili Orlando Magic, a Oklahoma s 111-97 Philadelphija 76erse

U Orlandu je Kyrie Irving za Cleveland imao 26 koševa, od čega deset u odlućujućoj zadnjoj četvrtini, a LeBron James je ostao na 18 koševa, ali i osam asista i sedam skokova. Prvi igrač utakmice bio je branič Orlanda Victor Oladipo s 45 koševa, dok je Mario Hezonja za 16 minuta igre ubacio jednu tricu i imao dva dodavanja.

Doigravanje je s pobjedom u gostima izborila i Oklahoma, a Russell Westbrook i Kevin Durant su najzaslužniji što je Oklahoma s 111-97 slavila kod Sixersa. Westbrook je ubilježio svoj 13. ovosezonski 'triple-double' s 20 poena, 15 skokova i 10 dodavanja, a Durant je dodao 26 poena i 13 skokova.

Do nove pobjede došli su i vodeći Golden State Warriors, koji sada imaju 62 pobjede i samo šest poraza, te su na dobrom putu da obore rekord Chicago Bullsa. Warriorsi su s 130-112 slavili kod Dallas Mavericksa, Stephen Curry je ubacio 31 koš, a Klay Thompson 39.

12. New Orleans 68 25 43
13. Minnesota 69 22 47