PRISTOJAN REZULTAT

Ivica se oporavio i odlično skijao u Val Gardeni!

20.12.2013 u 14:45

Norvežanin Aksel Lund Svindal upisao je treću ovosezonsku pobjedu u Svjetskom kupu skijaša, kojom je dodatno povećao svoju prednost u ukupnom poretku...

Svindal je slavio s 58 stotinki sekunde prednosti ispred Kanađanina Jana Hudec u utrci Super G-ja u Val Gardeni. Druga je to ovosezonska pobjeda u ovoj disciplini za Norvežanina, dok je treću upisao u utrci spusta.

Treću stepenicu pobjedničkog postolja zauzeo je francuski skijaš Adrien Theaux, koji je za pobjednikom zaostao 91 stotinku sekunde.

U utrci su nastupila i dvojica hrvatskih predstavnika – Ivica Kostelić i Natko Zrnčić-Dim. Kostelić je zauzeo vrlo dobro 18. mjesto s 2.28 sekundi zaostatka za pobjednikom, dok je Zrnčić-Dim ostao bez bodova s 37. vremenom utrke (+3.64).

Kostelić je s 13 osvojenih bodova skočio na 28. mjesto ukupnog poretka, dok je unutar discipline na solidnom 27. mjestu. Zrnčić-Dim još uvijek čeka na prve ovosezonske bodove u utrkama Svjetskog kupa.