BOL JE BILA JAČA

Ivanišević morao predati meč Rafteru

05.12.2009 u 18:33

U subotu Londonu, u sklopu Mastersa Seniora, prvi put nakon wimbledonskog finala 2001. godine igrali su naš Goran Ivanišević i Australac Patrick Rafter. Vodio je Zec sa 5:3, uz oduzeti servis u prvom setu, ali zbog ozljede butnog mišića ipak je morao predati meč

Teniski Masters Senior u Londonu ponudio je, prvi put nakon Ivaniševićeve pobjede u finalu Wimbledona 2001. godine, priliku Patricku Rafteru da se osveti našem tenisaču. Međutim, da nije bilo ozljede Ivaniševića, koji je u prvom setu oduzeo protivniku servis te imao vodstvo od 5:3, ne vjerujemo da bi Rafter danas slavio.

Australcu je ova pobjeda otvorila vrata finala turnira, iako je i Ivanišević imao dobar skor uoči ovog meča. Naime, u dva prethodna ogleda na turniru Zec je upisao pobjede protiv Pata Casha i Cedrica Piolinea, ali je Rafter ušao u finale zbog bolje set razlike.