Prvo je Osijek poveo spretnim golom Lovrića (14'), ali nakon izravnog crvenog kartona Bralića u 37. minuti, Vuk je dvije minute kasnije zabio prekrasan pogodak za 1:1. U nastavku Istre je dovršila preokret preko Ekonga u 51. minuti za konačnih 2:1. Velika pobjeda Tramezzanijeve momčadi

OSIJEK: Kolić - Guedes, Duarte, Bralić, Jurišić - Bukvić, Pušić, Nejašmić, Lovrić - Mierez, Matković

ISTRA 1961: Majkić - Majstorović, Koski, Iovu- Valinčić, Petrusenko, Blagojević, Devetak - Ekong, Filet, Vuk

31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 1:2 (Ekong, 51') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 1:1 (Vuk, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 1:0 (Lovrić, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +25
31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 84’

Petrusenko je dobio žuti karton

• 74’

Prijeti Osijek! Prekodravac je pucao glavom, ali Majkić je siguran

• 67’

Velika borba na Opus Areni! Nakon dominacije Istre u drugom poluvremenu, Osijek se malo probudio zadnjih par minuta

• 60’

Nova velika šansa za Istru! Ekong je silovito pucao s distance, ali Kolić je uz manje probleme obranio udarac

• 51’

GOOOOOOL!! Istra je povela protiv Osijeka! Ekong je napravio slalom kroz obranu domaćina i zabio je prekrasan gol za 2:1!