REMI U PULI

Istra povela, ali Krstanović spasio Slaven i ostavio domaćina na predzadnjem mjestu

02.02.2019 u 19:39

U drugoj subotnjoj utakmici 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Istre 1961 i Slaven Belupa odigrali su 1:1 na stadionu Aldo Drosina u Puli

Domaća momčad je povela u 65. minuti prvim pogotkom Kamerunca Daniela Arnauda N'Dija koji je pojačao Istru 1961 u zimskom prijelaznom roku. No, radost Puljana kratko je trajala, jer je već u 73. minuti izjednačio 36-godišnji Ivan Krstanović, koji je u prvom dijelu sezone nosio dres zagrebačke Lokomotive. Ovo mu je prvi pogodak u dresu Slaven Belupa, a ukupno sedmi ove sezone.

Slaven Belupo je apsolutni rekorder Prve HNL u ovoj sezoni sa čak 12 neodlučenih ishoda u dosadašnjih 19 nastupa. Prva sljedeća momčad po broju remija je Hajduk sa osam. Koprivničani su sa 18 bodova na sedmom mjestu, a Istra 1961 je sa 16 bodova deveta.

Dvoboj na stadionu Aldo Drosina prati oko 1000 gledatelja, a sudi Duje Strukan iz Splita.

Istra 1961 – Slaven Belupo 1:0, Ndi 64’ Izvor: Društvene mreže
Istra 1961 – Slaven Belupo 1:1, Krstanović 73’ Izvor: Društvene mreže