HT PRVA LIGA - 19. KOLO

'Lokosima' bodovi; Inter prvo primio gol za plakati, a onda dokrajčen iz penala

01.02.2019 u 20:09

U 19. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je u Kranjčevićevoj svladala Inter iz Zaprešića 2:0

Nakon što su u srijedu zaostalu utakmicu odigrali Slaven i Rijeka (1:1), ovog petka službeno je počeo proljetni dio sezone, na travnjak su istrčali Lokomotiva i Inter, a poslije 90 minuta razloga za zadovoljstvo imali su domaći nogometaši.

Bio je to čvrst dvoboj, u kojem je bilo malo dobrih pokušaja s obje strane. Na prvi pogodak čekalo se sve do 81. minute, a on je pao – sretno. Gosti su na sredini terena izgubili loptu koja je odmah upućena prema šesnaestercu 'žutih', a tamo se ona odbila od Interovog stopera.

Lopta je došla do Radonjića koji je opalio preko 25 metara, loše je to napravio, ali je sretno na nju naletio Uzuni od kojeg se odbila prema golmanu Zaprešićana. On je sjajnom reakcijom i uz pomoć grede zaustavio taj udarac, ali je na odbijanac natrčao Uzuni i poentirao.

Lokomotiva – Inter 1:0, Uzuni 81’ Izvor: Društvene mreže

U samoj završnici stigla je potvrda pobjede. Kastrati je poput brzog vlaka prošao svojeg čuvara koji ga je potegao rukama. Sudac je pokazao na bijelu točku, a precizan je bio Ivanušec za konačnih 2:0.

Lokomotiva – Inter 2:0, Ivanušec 90+1’ Izvor: Društvene mreže

Lokomotiva se bodovno izjednačila s Rijekom i Osijekom sa 34 boda, momčadi su na diobi od druge do četvrte pozicije iza nedodirljivog Dinama sa 45. Inter je ostao osmi sa 17 bodova koliko ima i sedmi Slaven, ali i utakmicu manje.

Lokomotiva – Inter 2:0, 19. kolo 2018./19. (sažetak) Izvor: Društvene mreže
Lokomotiva – Inter 2:0, 19. kolo 2018./19. (izjave) Izvor: Društvene mreže