LIGA PRVAKA

Inter pokazao moć iskalivši se na Barci

20.04.2010 u 22:36

Sama je završnica nogometne Lige prvaka. Ovog tjedna su na rasporedu prvi ogledi polufinala, a večeras će na teren milanski Inter i Barcelona

Inter - Barcelona 3:1 (1:1)
Strijelci: 0:1 Pedro (19'), 1:1 Sneijder (30'), 2:1 Maicon (48'), 3:1 Milito (61')

Sastavi:
INTER: Cesar - Maicon (od 73. Chivu), Lucio, Samuel, Zanetti - Motta, Cambiasso, Pandev (od 56. Stanković) - Sneijder - Milito (od 75. Balotelli), Eto'o
BARCELONA: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Maxwell - Xavi, Busquets, Keita - Messi, Ibrahimović (od 62. Abidal), Pedro

Završila je utakmica pobjedom Intera sa 3:1

90+3 - Eto'o je bio prebrz te je svirano zaleđe

90+2 - Balotelli puca sa 20-tak metara, no neopasno za Valdesa

90+1 - Pedro Rodriguez tuče 'škaricama', ali je Cesar opet na mjestu

90' - još će se igrati četiri minute sudačke nadoknade.

88' - veliki pritisak stvaraju igrači Barcelone, Inter ne može proći centar, no zasad su braniči Intera pravodobni u reakcijama

87' - igrači trenera Guardiole malo su se probudili i pokušavaju sve ne bi li ublažili poraz i tako povećali svoje šanse u uzvratu

86' - prilika za Barcelonu, Pique se 'šetao' po petercu Intera, ali je Lucio fantastičnom rekcijom spriječio pogodak

85' - ovo je vjerojatno jedna od najlošijih predstava Barcelone ove sezone. Vidljivo je kako igrači Barce jedva čekaju da sve završi

84' - sreća za Barcelonu, nesreća za Inter, Sneijder je bio u prilici no loše je zahvatio loptu te umjesto da puca iz blizine, lopta mu je pobjegla

82' - žuti karton za Alvesa zbog simuliranja

82' - prilika za Barcu ali je Pique petljao i propala je šansa

82' - žuti karton za Stankovića zbog grubog starta. Zbog toga neće moći igrati u uzvratu u Barceloni

80' - Keita pokušava iznenaditi golmana Intera na spavanju, no Cesar je na mjestu i lakoćom brani

79' - Messi puca iz slobodnog udarca sa 30 metara, ali Cesar brani

77'  - Branič Intera Samuel je spasio čist pogodak. Pedro Rodrigez je pucao s deset metara, ali je Samuel uklizao i ispriječio se te tako spasio siguran pogodak

76' - Interovac Eto'o se našao u zaleđu

75' - i treća izmjena u redovima Intera, umjesto Milita ušao je Balotelli

73' - prisilna izmjena u Interu, umjesto ozljeđenog Maicona ušao je Chivu

70 - Maicon se ozljedio i neće moći nastaviti utakmicu

68' - žuti karton za igrača Barcelone Keitu

67' - mini pritisak Barcelone, no ništa konkretno

64' - Pedro Rodriguez puca, ali šut mu je blokiran

62' - izmjena u Barceloni, izašao je Ibrahimović, a ušao je Abidal

61' - nakon što je dva puta asistirao, Diego Milito je postigao pogodak. Ubacio je Eto'o, Sneijder s pet metara loše zahvaća glavom, lopta dolazi do Milita koji s par metar gura loptu u prazan gol

61' - gol za Inter

60' - novi žuti karton za igrača Barcelone a dobio ga je Pique

60' - prilika za Barcelonu, lopta je došla do Ibrahimovića, ali se ovaj našao u zaleđu

58' - ubačaj pred gol Intera, ali Ibrahimović se našao u zaleđu

56' - izmjena u Interu, izlazi Pandev, a ulazi Stanković

54' - nakon kornera Pedro Rodriguez puca glavom iz blizine, ali Cesar fantastično brani

54' - Ibrahimović prijeti, ali Maicon izbacuje loptu u korner

53' - Messi se odlučio na udarac s vrha šesnaesterca, ali se Cesar našao na pravom mjestu

50' - Puyol je dobio žuti karton zbog preoštrog starta. Zbog tog žutog kartona kapetan Barce neće moći igrati u uzvratu.

50' - furiozan početak Intera koji je i rezultirao potpunim rezultatskim preokretom.

48' - Milito je odlično utrčao na desnu stranu, ubacio u peterac gdje se našao Maicon i doveo Inter u vodstvo od 2:1

48' - gol za Inter

47' - Motta ubacuje za Milita, ali Argentinac je prebrz te je svirano zaleđe

46' - Milito ubacuje u kazneni prostor Barcelone, ali je Pandev bio prekratak

46' - započeo je drugo poluvrijeme, treneri nisu promijenili niti jednog igrača

45' - završilo je prvo poluvrijeme ogleda Intera i Barcelone, rezultat je 1:1

45' - Busquets je zaradio žuti karton zbog nabijanja lopte

44' - posljednji su trenuci prvog poluvremena, no igrači se bore kao da je tek započela utakmica

42' - slobodan udarac za Inter sa 30-tak metara, pucao je Sneijder, ali u živi zid

41' - korner za Inter, izveo je Sneijder i ubacio u petarac Barce, no golman Valdes izbija loptu

40' - Lucio je ostao ležati na travnjaku, no pridiže se i nastavit će utakmicu

39' . opet Barca prijeti s boka, ovog puta je Dani Alves nabacio s desne strane, ali Ibrahimović nije uspio zahvatiti loptu.

35' - dosad su se bokovi pokazali kao najslabije karike u obje momčadi. U konačnici i oba gola su pala nakon što su protivnički igrači probili bočnu stranu obrane.

31' - Ibrahimović prijeti Interu, ali Cesar brani

30' - Inter je uspio izjednačiti. Opet je sve krenulo s boka, odakle je lopta došla do Milita , koji je dodao na drugu stranu do Sneijdera koji iskosa s desne strane sa 10-tak metara matira Valdesa

30 - gol za Inter

27' - opet je Diego Milito promašio veliku priliku za Inter. Pandev je krasno dodao Militu koji s lijeve strane izbliza promašuje gol

24' - otkad su primili pogodak nogometaši Intera krenuli su još agresivnije, no često se Interovi napadači nađu u zaleđu

19' - Maxwell je probio lijevu stranu, ubacio u kazneni prostor Intera, gdje je naletio Pedro Rodriguez koji pogađa za vodstvo Barce

19' - gol za Barcu

17 ' - kakva prilika za Inter. Pucao je Eto'o sa 20-tak metara, obranio je Valdes, a lopta se odbila do Milita koji s pet metara s lijeve strane promašuje cijeli gol

16' - Xavi dugom loptom traži Ibrahimovića koji je zaustavlja prsima, no rješava to obrana Intera bez problema

14' - splasnuo je onaj uvodni intenzitet utakmice, mada se ne može kazati da je igra umrtvljena

12' - žuti karton zbog napucavanja lopte zaradio je Samuel Eto'o

10' - Inter oduzeo loptu, krenuli su u brzi protunapad, ali se Diego Milito opet našao u zaleđu

8' - Milito u akciji, no našao se u zaleđu

6' - Messi pada na rubu kaznenog prostora, ali sudac Benquerenca ne svira prekršaj

5' - korner za Barcelonu, no nema opasnosti za Inter

3' - Milito se lijepo oslobodio svojih čuvara, pokušao nabaciti, ali obrana Barcelone sve rješava

2' - Maxwell ubacio, Ibrahimović probao petom s pet metara, ali nije zahvatio loptu

1' - počeo je okršaj Intera i Barcelone. Ovo je njihov treći međusobni ogled ove sezone jer su igrali zajedno i u skupini