City je senzacionalno krenuo u utakmicu i odličnu igru su okrunili golovima B.Silve (23', 37'), Alvarez (90') i autogol Militaoa (76') za konačnih 3:0. Guardiolina momčad će protiv Inter igrati za trofej Lige prvaka

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Dias, Akanji - Stones, Rodri - B. Silva, De Bruyne, Gündogan, Grealish - Haaland

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Militao, Alaba, Camavinga - Valverde, Kroos, Modrić - Rodrygo, Benzema, Vinicius

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOOOL!!! Novi gol Cityja! Alvarez se najbolje snašao u šesnaestercu i zabio je za 4:0!

• 84’

Guardiola radi zamjenu, Foden je ušao umjesto De Bruynea

• 83’

Velika šansa za Real! Ceballos je pucao unutar šesnaesterca, ali Ederson je siguran

• 80’

Iz igre izlaze Carvajal, Camavinga i Rodrygo, a u igri su Vasquez, Tchouameni i Ceballos

• 76’

GOOOOOOL!!! City je riješo pitanje pobjednika! Nakon ubačaja iz slobodnog udarca Militao je loše reagirao i zabio je autogol za 3:0!

• 75’

Camavinga je dobio žuti karton

• 73’

Kakva prilika za City! Haaland je izašao sam pred golmana, ali Courtois je još jednom senzacionalno reagirao