'BILI' SVLADALI 'LOKOSE' 3:1

Igrači Hajduka Torcidi donijeli najljepši rođendanski poklon

26.10.2013 u 20:50

U derbiju 14. kola MAXtv Prve lige Hajduk je s 3:1 pobijedio Lokomotivu te na taj način čestitao svojim najvjernijim navijačima 63. rođendan. Prvo ime 'bilih' svakako je dvostruki strijelac Marko Bencun

Pred nešto manje od 20 000 gledatelja, Hajduk je na Poljudu pobijedio Lokomotivu 3:1 i tako uljepšao Torcidinu proslavu 63. rođendana. Nakon dominacije od početka utakmice, Hajduk je poveo u 38. minuti golom Marka Bencuna nakon kombinacije Iluridzea i Andrijaševića. U drugom poluvremenu je Hajduk i dalje dominirao ali je Lokomotiva izgledala spremnija zaprijetiti iz kontre.

Činilo se da je Bencunov drugi gol u 86. minuti odlučio utakmicu ali je u drugoj minuti sudačke nadoknade Marko Pjaca smanjio na 2:1. Lokomotivnin pokušaj da, na samom kraju, dođe do izjednačenja je iskoristio Hajduk i u 4. minuti sudačke nadoknade Mario Pašalić je sam izbio pred Šarlijina vrata i nije imao problema postaviti završni rezultat od 3:1.

Utakmica je vrlo zanimljiva i visokog tempa ali bez puno potpunoizrađenih prilika. Hajduk je dominirao posjedom lopte i diktirao tempo te je zasluženo pobijedio.

Hajduk - Lokomotiva 1:0 (Bencun, 38')

Hajduk - Lokomotiva 2:0 (Bencun, 87')
Hajduk - Lokomotiva 2:1 (Pjaca, 90'+2)
Hajduk - Lokomotiva 3:1 (Pašalić, 90'+4)