ZABIO ZA POBJEDU

Igrač od 42 milijuna eura napokon se počeo isplaćivati

11.12.2016 u 21:23

U derbiju 15. kola Premier lige Manchester United je na Old Trafordu dobio Tottenham 1:0. Za pobjedu je zabio Henrikh Mkhitaryan i Untedu donio prvu pobjedu nakon tri remija...

Malo radosti treneru Uniteda Joseu Mourinhu donio je Armenac Henrikh Mkhitaryan golom u 29. minuti. Bio mu je to prvi gol u Premier ligi otkada je ovog ljeta stigao iz Borussije Dortmund za 42 milijuna eura!

No Mkhitaryan nije dočekao kraj utakmice jer je u 85. minuti zbog ozljede morao napustiti teren na nosilima. A tek se oporavio nakon ozljede i dvomjesečne pauze...

Vodeći Chelsea upisao je devetu uzastopnu pobjedu, kod kuće je uz puno muke svladao West Bromwich Albion 1:0, a strijelac je bio Diego Costa u 76. minuti. Brazilcu sa španjolskom putovnicom bio je to 12 gol u prvenstvu i najbolji je strijelac Premiershipa.