FA KUP

Hrvatski veznjak Ivan Šunjić nije se proslavio; ušao u 58. minuti, a već dvije minute kasnije morao je pod tuš

04.01.2020 u 15:59

Hrvatski veznjak Ivan Šunjić nije se proslavio u susretu 3. kola engleskog nogometnog FA Kupa, ali usprkos njegovom isključenju nakon samo dvije minute provedene u igri i to zbog prekršaja za kazneni udarac njegov Birmingham City je na svom terenu svladao Blackburn Rovers sa 2-1 (1-0)

Birmingham je rano poveo golom Crawleya (4), a tu prednost domaći je sastav držao sve do 60. minute kada je Šunjić, koji je ušao u igru u 58. minuti, prekršajem u svom kaznenom prostoru zaustavio Gallaghera.

Armstrong (61-11m) je s bijele točke poravnao na 1-1, ali u samoj završnici je Birmingham s igračem manje ipak stigao do pobjedničkog gola preko Bele (90).

Uz Birmingham City, u subotu rano popodne plasman u 4. kolo izborili su Burnley koji je svladao Peterborough sa 4-2, Milwall koji je nadigrao Newport County sa 3-0 te Hull City 3-2 pobjedom protiv Rotherhama.