NIJE MU JASNO

Hrvatski trener Igor Tudor dobio pitanje na koje čak ni on nije znao dati odgovor

12.02.2023 u 11:18

Nogometaši Marseillea upisali su novu pobjedu te su u gostima, u ogledu 23. kola francuske Ligue 1, svladali Clermont 2:0, a komentar je dao gostujući strateg Igor Tudor

Junak pobjede bio je čileanski nogometaš Alexis Sanchez koji je postigao oba pogotka. Prvi u 44. minuti iz penala, a potom u 81. minuti za potvrdu tri boda.

Na početku osporavani i kritizirani hrvatski stručnjak na klupi Marseillea radi vraški dobar posao. Prije par dana iz Kupa su u osmini finala izbacili PSG, a u prvenstvu su se vratili na drugo mjesto ljestvice te imaju pet bodova manje od vodećeg PSG-a.

'Najvažnija su tri boda. Teren nije bio dobar. Ne mogu objasniti zašto smo tako dobri na gostovanjima, nije da mijenjamo način igre. To je statistika, a naš pristup utakmici je isti', rekao je zadovoljni Tudor te je dodao:

'Uvijek je teško igrati tri utakmice u razmaku od šest dana. Nije samo do umornih nogu, već i glave s obzirom na intenzitet kojim smo odigrali utakmicu s PSG-om u srijedu.'