PROTIV IZRAVNOG KONKURENTA

Hrvatski stoper zabio u važnoj pobjedi talijanskog prvoligaša koja ga odmiče dalje od borbe za ostanak u Serie A

12.03.2022 u 17:22

Hrvatski stoper Martin Erlić bio je strijelac prvog pogotka u 2:0 domaćoj pobjedi Spezije protiv Cagliarija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva

Erlić je u 55. minuti odlično pratio udarac iz kuta Verdea te nogom s manje od dva metra gurnuo loptu preko linije za važno vodstvo protiv izravnog konkurenta za ostanak.

Erliću, koji je odigrao čitav susret, ovo je drugi ovosezonski pogodak u Serie A.

Konačnih 2-0 postavio je Manaj u 74. minuti. Još u prvom poluvremenu, u 36. minuti Verde nije iskoristio kazneni udarac za Speziju.

Spezia je pobjedom protiv Cagliarija prekinula niz od četiri poraza zaredom te je sada 15. na ljestvici sa 29 bodova, četiri više od 17. Cagliarija, a sedam više uz dvije utakmice više od 18. Venezije koja se nalazi u zoni ispadanja.