la liga

Ante Budimir s dva je gola vodio svoju momčad do pobjede; otkrio nam i zašto je na poluvremenu ostao u svlačionici

24.01.2021 u 16:46

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir dao je dva gola u domaćoj 3:1 pobjedi svoje Osasune protiv Granade u u 20. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.

Ante Budimir je bio strijelac u 27. i 39. minuti, pa sada ima četiri ukupno gola u Primeri za klub iz Pamplone.

Budimir je zamijenjen na poluvremenu.

Uplašili smo se da nije riječ o kakvoj ozljedi, no Budimir se javio umirujućom porukom.

'Ma, ne, nije ozljeda u pitanju. Istina, osjetio sam malo zatezanje u mišiću, ali nismo htjeli riskirati, pa me je trener odlučio poštedjeti novih napora. Z akoji dan ću biti kao nov', javio se za tportal iz Pamplone Ante Budimir.

Kolumbijac zvučnog imena i prezimena, Luis Suarez, imenjak poznatog Urugvajca i bivšeg napadača Barcelone, a danas igrač Atletica, smanjio je rezultat u 50. minuti, a konačnih 3:1 u 86. minuti postavio je Jon Moncayola.

Osasuna je izašla iz zone ispadanja i sada je na 17. mjestu sa 19 bodova, dok Granada ima 28 bodova i sedma je na tablici.