ODLIČNA ATMOSFERA

Hrvatski nogometni prvoligaš duhovitom objavom nasmijao svoje pratitelje: Godina je tek počela, a mi...

Nogometaši Lokomotive pobjednici su međunarodnog turnira Arena kup, koji se održao u Medulinu, nakon finalne pobjede protiv Istre 1961 poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca 7:6 (1:1)

Pulska momčad je bila blizu osvajanja trofeja jer je vodila golom Maura Perkovića od pete minute pa sve do same završnice susreta. No, deset minuta prije kraja izjednačio je Mateo Marić pa se o pobjedniku odlučivalo izvođenjem jedanaesteraca.

U tom dijelu finala bolja je bila Lokomotiva koja je slavila 7:6 i tako došla do prvog trofeja pobjednika na ovom natjecanju.

Lokomotiva je nastupala na Arena kupu tijekom svih devet puta, a ovo je bio već osmi slučaj da je igrala finale te je tek sada došla do premijernog trofeja.

Prije finala Lokomotiva je u skupini pobjeđivala Radnički Novi Beograd (6:0), slovačkog drugoligaša Dolny Kubin (2:0) i Šibenik (2:0).

'Tek je počela godina, a mi već prvi trofej osvojili…', našalio se klub s Kajzerice na svojem Facebook profilu.