ODLIČNA FORMA

Hrvatski napadač rastura u dresu 'otočkog' velikana, zatresao je mrežu treću utakmicu u nizu

13.08.2022 u 18:04

Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac drugog pogotka u uvjerljivoj 4:0 domaćoj pobjedi Rangersa protiv Saint Johnstonea u susretu 3. kola škotskog nogometnog prvenstva

To je treća uzastopna utakmica u kojoj se Čolak upisao u strijelce, prije tjedan dana je bio uspješan u prvenstvu protiv Kilmarnocka, a u tjednu je zabio i u 3. pretkolu Lige prvaka protiv Union Saint Gilloisea.

U 62. minuti Čolak je iskoristio pogrešku gostujuće obrane te iz okreta sa 7-8 metara pogodio za 2:0. Prvi pogodak na utakmici postigao je Tillman u 32. minuti, a konačni rezultat postavili su Arfield u 80. i Lawrence u 83. minuti.

Čolak je igrao za Rangers do 67. minute dok je Borna Barišić odigrao čitav susret za sastav s Ibroxa.

Rangers je vodeći na ljestvici s maksimalnih devet bodova, tri više od drugog Celtica koji u nedjelju gostuje kod Kilmarnocka. Saint Johnstone je deveti s tri boda.