KVALIFIKACIJE

Novi poraz hrvatskih košarkaša, sami sebe pobijedili...

Bojan Bogdanović
Bojan Bogdanović Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
Hrvatski košarkaši u Gdanjsku su protiv Poljske igrali važnu utakmicu u sklopu kvalifikacija za SP u Kini 2019. te su izgubili 79:74

POLJSKA - HRVATSKA 79:74 (21:21, 10:15, 23:22, 25:16)

• +2
Poljska- Hrvatska, kvalifikacije za SP 2019. Izvor: Promo fotografije / Autor: FIBA
  • 22:45

Poljaci su zabili oba bacanja za 79:74, tri sekunde prije kraja

• 22:43

15 sekundi do kraja, 75:74 za Poljsku i napad, Bogdanoviću je svirana nesportska

• 22:38

Bogdanović izvlači Hrvatsku zabio je sedam koševa i primakao nas na minus 1, 75:74, minutu i 20 sekundi do kraja

• 22:30

Poljaci su se razigrali, pokazuju više samopouzdanja, Hrvatska promašuje otvorene šuteve i domaćin ima vodstvo 75:67 četiri minute prije kraja

• 22:25

Pet minuta prije kraja, Poljska ima 64:62, Hrvatska je bezidejna u napadu i sigurno nas čeka neizvjesna završnica

• 22:18

ČETVRTA ČETVRTINA Poljaci su krenuli serijom 5-0 i vratili prednost na svoju stranu 59:58

• 22:15

Malo smo se posložili u napadu, uzvratili s par pogođenih otvorenih šuteva i Hrvatska treću dionicu završava s prednošću 58:54

• 22:03

Poljaci su trećom tricom u trećoj četvrtini stiglo do izjednačenja u 25. minuti, 44:44

• 21:59

TREĆA ČETVRTINA Poljaci su krenuli tricama, a Hrvatskoj zadaju probleme i s napadačkim skokom. Naši održavaju malu prednost (41:39)

• 21:42

Kraj druge četvrtine, imamo pet koševa prednosti (36:31) bez neke blistave igre u napadu, no u defanzivnom dijelu hrvatski košarkaši su jako dobri