07.10.2016 u 08:42

• +8

Kvalifikacije za SP: Kosovo - Hrvatska

Izvor: Pixsell / Autor: Armin Durgut/PIXSELL

Hrvatska je u kvalifikacijskoj utakmici u Skadru svladala Kosovo 6:0, a prvo ime susreta bio je napadač Mario Mandžukić koji je u prvom poluvremenu postigao hat-trick

Mario Mandžukić je u prvih 45 minuta zabio prvu polovicu hrvatskih golova, a u nastavku su Mitrović, Perišić i N. Kalinić odradili preostali dio posla za konačnih 6:0.

'Ključno je to što smo od početka ozbiljno ušli u utakmicu. Znali smo da neće biti lako, ali pokazali smo da smo ozbiljni, što rezultat na kraju najbolje dokazuje', rekao je Mandžukić.

Inače, oko golgetera Juventusa u posljednje vrijeme se lome koplja, a u pojedinim anketama navijači su davali prednost nekim drugim napadačima u prvom sastavu. Onih koji su željeli Mandžukića na klupi bilo je sve više. Brojne kritike ipak nisu slomile našu '17-icu'.

'Nikada ne sumnjam u sebe, a što se mojih golova tiče, najvažnije je da je Hrvatska pobijedila', kratak i jasan bio je Mandžukić.