Hajduk je odlično ušao u utakmicu i poveo golom Kalinića u 6. minuti. Što je dalje vrijeme odmicalo to su Bijeli slabije izgledali i to su gosti kaznili u 52. minuti golom Frigana. Nakon izjednačenja Dambrauskasova momčad je podigla ritam i to su okrunili pogotkom Livaje u 88. minuti koji je na kraju donio Hajduku sva tri boda

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Katić, Ferro, Čolina - Grgić, Krovinović - Pukštas, Livaja, Melnjak - N. Kalinić

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić - Galešić, Markovina, Smolčić - Majstorović, Brtan, Hodža, Jurišić - Bristrić, Karrica - Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +16
Hajduk - Hrvatski dragovoljac, 29.04.2022. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 86’

GOOOOOOL!! Lijepa akcija Bijelih! Lovrencsics je prekrasnim ubačajem našao Livaju u šesnaestercu, koji glavom zabija za vodstvo Hajduka

• 85’

Hajduk napada i traži pogodak, gosti se grčevito brane. Bijelima ponestaje vremena

• 80’

Brtan je zaradio žuti karton

• 72’

Dambrauskas traži rješenje s kupe, Iz igre je izašao Melnjak, ušao Ljubičić.

• 67’

Čolina je pao u šesnaestercu nakon duela s Šubarićem, ali nakon provjere VAR-a igra se nastavlja

• 56’

Hajduk se probudio, Melnjak i Kalinić su zaprijetili golu gostiju, ali Šubarić je siguran

• 52’

GOOOOOOOL!! Šok na Poljudu, nakon lijepe akcije Frigan je izašao sam pred golmana i to je mirno zabio za izjednačenje