Hrvatska je nogometna reprezentacija nakon impresivnog nastupa u Trnavi, u Azerbajdžanu, kojeg vodi Nikola Jurčević, odigrala znatno lošiju utakmicu i osvojila samo bod protiv motiviranog domaćina...

Sastav Azerbajžana: Balajev - Pašajev, Medvjedev, Mustafazade, Krivotsjuk - Garajev, Hüsejnov - Emreli, Nazarov, Rahimov - Šejdajev

Sastav Hrvatske: Livaković - Bartolec, Lovren, Vida, Barišić - Brozović, Modrić, Vlašić - Perišić, Petković, Rebić

• +20
Azerbajdžan - Hrvatska, kvalifikacije za Euro 2020. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 86'

Promjena u Hrvatskoj. Ulazi Oršić, izlazi Rebić

• 84'

Brekalo je pucao s udaljenosti i iz teške situacije. Lopta odlazi preko gola

• 83'

Nova prilika za domaćina. Kalilzade je ostao sam na lijevoj strani kaznenog prostora. No pucao je preko gola

• 81'

Nakon pogreške hrvatske obrane Nazarov je pucao iz kosa. Livaković brani

• 78'

Gužva u kaznenom prostoru domaćina nakon kornera. Sudac je na kraju zaustavio akciju jer je igrač Azerbajdžana srušen u sudaru

• 76'

Promjena u Hrvatskoj. Ulazi Brekalo, izlazi Bartolec

• 72'

GOOL! Očekivano prema trenutnom tijeku utakmice, Azerbajdžan je izjednačio. Kalilzade je ušao u kazneni prostor, iskoristio mlaku reakciju obrane da se izbori za poziciju i zabije