Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Kosovo ove nedjelje u kvalifikacijskoj utakmici 7. kola skupine I s minimalnih 1:0, zahvaljujući pogotku Domagoja Vide u 75. minuti...

Hrvatska: Subašić - Vrsaljko, Vida, Lovren, Pivarić - Kovačić, Modrić - Brozović, Rakitić, Perišić - Mandžukić

Kosovo: Ujkani - Vojvoda, Rrahmani, Jashanica, Kololli - Alushi, Rashica, V. Berisha, Kryeziu, Zeneli - Muriqi

• +26
Hrvatska - Kosovo, kvalifikacije za SP, nedjeljna utakmica Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
  • 90’

Kraj na Maksimiru, Hrvatska je osvojila vrlo važne bodove protiv Kosova

• 90’

Još tri minute sudačke nadoknade

• 83’

Modrić je složio još jednu gužvu pred golom nakon prekida, ali Ujkani je ovaj put uspio ukrotiti loptu

• 80’

Zaprijetili su sada gosti iz prekida, ali lopta odlazi daleko od gola Subašića

• 75’

GOOOOL za Hrvatsku! Modrić je ubacio, Vida je proslijedio loptu glavom u mrežu nakon prekida

• 73’

Iako je najavio da ga neće koristiti, Čačić uvodi Kalinića umjesto Brozovića

• 67’

Pivarić je pokušao udarcem s lijeve strane! Gađao je suprotni kut, ali nije pogodio okvir gola