Hrvatska je odlično krenula u utakmicu i poveli smo preko Modrića u 6. minuti, ali Austrije je odmah izjednačila tri minute kasnije. Brozović se ozlijedio u 19. minuti i nakon njegovog izlaska Vatreni ne izgledaju dobro. U drugom poluvremenu se vodila velika borba sve do pred kraj utakmice kada su Livaja (69') i Lovren (72') zabili dva gola u tri minute i odveli Vatrene na Fina Four Lige nacije

AUSTRIJA: Lindner - Trimmel, Posch, Danso, Alaba - Baumgartner, Selwald, X. Schlager, Sabitzer - Arnautović, Gregoritsch

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Lovren, Gvardiol, Barišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Vlašić, Budimir, Perišić

• +51
Austrija - Hrvatska, Liga nacija, 25.9.2022. Izvor: EPA / Autor: CHRISTIAN BRUNA
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 83’

Cham je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 72’

GOOOOOOOL!!! Lovren je bio najviši u skoku nakon prekrasnog ubačaja Sose i Hrvatska vodi 3:1!

• 70’

GOOOOOOL!! Perišić je našao Livaju u petercu, koji je glavom zabio za veliko vodstvo Hrvatske!

• 65’

Dobra prilika za Austriju! Gregoritsch je bio najviši u skoku nakon ubačaja, ali Livaković je još jednom siguran

• 62’

Izlaze Budimir i Barišić, ulaze Livaja i Sosa

• 60’

Austrija je imala priliku zabiti iz slobodnog udarca, ali obrana je blokirala udarac i očistila opasnost