KRENULA BUNDESLIGA

Harry Kane već u prvoj utakmici pokazao koliko će značiti Bayernu

18.08.2023 u 22:35

U prvoj utakmici nove sezone u Bundesligi, Bayern je s uvjerljivih 4:0 slavio kod Werdera. Harry Kane je prvi gol namjestio, da bi drugog zabio.

Već u prvom nastupu u njemačkoj Bundesligi engleski napadač Harry Kane, najskuplje pojačanje u Bayernovoj povijesti, u gostujuću pobjedu 4:0 protiv Werdera ugradio je pogodak i asistenciju.

Najtrofejnija njemačka momčad do vodstva je stigla već u 4. minuti. Kane je asistirao, a prvi pogodak u novoj sezoni Bundeslige postigao je Leroy Sane.

Bayern je na drugi pogodak čekao do 75. minute, kad je Harry Kane postigao svoj prvi gol u dresu Bavaraca na dodavanje Alphonsa Daviesa.

Do kraja utakmice gosti iz Münchena su u samoj završnici potpuno 'razbili' Werder. U 90. minuti je Leroy Sane postigao svoj drugi pogodak, a dodavač je bio Thomas Müller. Četiri minute poslije za konačnih 4:0 strijelac je bio 18-godišnji francuski napadač Mathys Tel, a asistent ponovno Davies.