Nogometaši Hajduka gostovali su kod Galatasaraya te uz hrabru igru ipak izgubili 2:0 te ostali bez plasmana u play-off Europske lige

GALATASARAY: Fatih - Emre Tasdemir, Marcao, Donk, Linnes - Taylan Antalyali - Feghouli, Etebo, Omer, Babel - Diagne.

HAJDUK: Posavec - Jakoliš, Vušković, Mujakić, Čolina - Jradi, Caktaš, Jurić - Jairo, Gyurcso - Diamantakos.

• +8
Galatasaray - Hajduk Izvor: EPA / Autor: SEDAT SUNA

Sve utakmice UEFA Europske lige, uključujući play-off i sve utakmice po skupinama, ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• 90’

Diamantakos je imao čisti zicer, barem za ublažiti poraz, ali Fatih je bio na pravom mjestu

• 89’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 89’

Emre Kılınç je ušao, Feghouli izašao

• 86’

GGGOOOLLL! Marcao je prošao kraj Mujakića, poslao oštru loptu pred gol, gdje je Babel samo postavio nogu i zabio za 2:0

• 84’

Gyurcso izlazi, ulazi Kreković; dok Atanasov mijena Jradija

• 81’

Elabdellaoui je ušao, Emre izašao

• 77’

GGGOOOLLL! Belhanda je odlično ispratio brzu akciju Emrea i udarcem sa 16 metara zabio za vodstvo Galatasaraya

• 75’

Diagne puca 'škaricama', ali Posavec vrhunski reagira

• 73’

Promjena i u Hajduku, Jurić izlazi, Nejašmić ulazi

• 73’

Čolina prekršajem zaustavlja Feghoulija, a nakon ubačaja, sudac je pokazao prekršaj u napadu Babela