Hajduku minimalna pobjeda na Poljudu protiv Osijeka

31.10.2016 u 07:56

• +5

MAXtv Prva liga, 14. kolo: Hajduk - Osijek

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u 14. kolu MAXtv Prve lige ostvarili su pobjedu na Poljudu protiv Osijeka, zahvaljujući pogotku Marka Futacsa u 16. minuti...

Sastav Hajduka: Kalinić, Juranović, Ćosić, Nižić, Memolla, Jefferson, Savvas, Barry, Tudor, Erceg, Futacs

Sastav Osijeka: Mikulić - Matas, Arsenić, Barać, Barišić – Mioč, Vojnović – Boban, Knežević, Perošević – Ejupi.

MAXtv Prva liga, 14. kolo

Hajduk – Osijek 1:0 (Futacs 16)

Tijek utakmice

Kraj - Hajduku pobjeda kojom preskače Osijek na ljestvici
90' - četiri minute sudačke nadoknade
90' - Kožuljev udarac iz slobodnjaka odlično brani Mikulić
78' - opasan udarac Futacsa odlazi malo iznad vratnice
67' - Torcida je pretjerala s bakljadom i susret je prekinut na par minuta zbog previše dima na terenu
57' - krasno je proigrao Jeffersona Ercega kojem Mikulić fantastično brani udarac iz blizine!
50' - Osijek igra bolje u drugom dijelu, Kalinić je već dvaput istrčavanjima morao čuvati svoju mrežu
Poluvrijeme - Hajduk zasluženo vodi, ali utakmica još nije riješena
43' - opet je Erceg izbio pred Mikulića, ali opet ga nije uspio svladati
42' - opalio je Savvas Gencoglu malo pokraj desne vratnice
38' - igrao je Nižić rukom u kaznenom prostoru, ali sudac Vidulin nije pokazao na bijelu točku!
26' - opet opasni Mađar Futacs prijeti Mikuliću, ali osječki golman ovaj put odbija njegov snažan udarac
16' - gooool za Hajduk! Sjajno je zabio Futacs koji je prebacio Mikulića i doveo domaće u vodstvo!

9' - čista prilika na Ercega koji je izašao sam pred Mikulića, ali napravio je varku previše i njegov udarac ipak je blokiran
5' - bez pravih prilika u uvodnim minutama susreta
1' - dvoboj na Poljudu je počeo

Nakon tek boda osvojenog na gostovanju kod Istre, Hajduk ove nedjelje traži pobjedu, ali neće ju biti lako ostvariti. Na Poljudu dolazi odlični Osijek, najugodnije iznenađenje ove sezone MAXtv Prve lige.

Splićani su imali problema s Osječanima i kad ovi nisu briljirali u domaćem prvenstvu pa očekujemo još jednu neizvjesnu utakmicu ove nedjelje.