MISLAV KAROGLAN

Hajdukov trener posve otvoreno o slabostima u igri svoje momčadi

03.02.2024 u 20:15

Nakon prošlotjednog poraza u Jadranskom derbiju, posve jasno je bilo da Hajduk u Osijeku želi pobjedu. Gosti su imali i vodstvo, no Ramon Mierez zabio je za izjednačenje i razočarenje na splitskoj klupi

'Nisam zadovoljan, naravno da nisam zadovoljan. Prvo poluvrijeme naše, kontrolirali smo kroz posjed, ali nismo stvorili puno šansi. Drugo poluvrijeme previše neforsiranih pogrešaka za ovakav teren, nejasno mi je to. Idemo dalje, ulazimo sada u malo lakši dio rasporeda', rekao je Hajdukov trener Mislav Karoglan pred kamerama MAXSporta.

Snašle su vas brojne ozljede?

'Desi se odjednom, sve se promijeni za tjedan dana. To je nogomet, to je život. Moramo imati više onog dječjeg u igri, radosti i želje za igrom. Vjerujem da se može zakotrljati u neki novi niz'.

Kalinić se pokazao bolji nego što se očekivalo?

Nikola izgleda dobro, gurali smo ga 75 minuta, bilo nas je strah više. Mislim da smo se mogli malo više spajati oko njega. Sada treba podići ekipu, moramo biti bolji od sebe. To stalno govorim momcima. Imali smo danas ogroman prostor da završimo utakmicu.

Pred Hajdukom je utakmica protiv Slaven Belupa?

'Moramo pobijediti', završio je Karoglan.

• +40
Osijek - Hajduk 1:1 (21. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
Sažetak utakmice Osijek - Hajduk 1:1 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport