Nogometaši Hajduka u derbiju 13. kola HT Prve lige odigrali su 2:2 s Dinamom, u nevjerojatnoj utakmici u kojoj su tri pogotka pala nakon 89. minute...

Sastav Hajduka: Stipica - Tudor, Nižić, Lopez, Memolla - Savvas, Radošević, Bašić - Barry, Erceg - Ohandza

Sastav Dinama: Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Sosa - Doumbia, Antolić - Olmo, Moro, Soudani - Hodžić

HT Prva liga, 13. kolo:

Hajduk - Dinamo 2:2 (Erceg 38, 90+3 / Benković 89, Henriquez 90+1)

• +7
HT Prva iga, 12. kolo: Hajduk - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj nevjerojatne utakmice koja je završila 2:2, s tri gola nakon 89. minute

• 90’

GOOOOL za Hajduk! Erceg je zabio iz penala kojeg je skrivio Stojanović na Kožulju

• 90’

Sedam minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOL za Dinamo! Henriquez je zabio za potpuni preokret u 91. minuti nakon asistencije Ademija!

• 89’

GOOOOL za Dinamo! Izjednačenje u samoj završnici! Benković je glavom izjednačio nakon prebačaja Soudanija

• 87’

Žuti za Doumbiju i Almeidu u završnici susreta

• 83’

Ulazi Ante Ćorić umjesto More, no nema još mnogo vremena za izjednačenje

• 78’

Zaprijetio je i Moro iz slobodnjaka, no pucao je iznad gola

• 75’

Stipica je zaustavio Olma! Izašao je Španjolac sam pred domaćeg golmana, no nije ga uspio savladati