U nedjeljnom dvoboju 21. kola HT Prve lige nogometaši Cibalije u Vinkovcima dočekali su Hajduk. No, nakon solidnih 15-tak minuta domaćih, u kojima su imali svojih prigoda, nastavak je pripao Hajduku koji je stigao do pobjede 5:0

Sastav Cibalije: Brkić - Karamarko, Peričić, Ikić, Rubić - Plum, Muženjak, Tomašević - Vitaić - Dabro, Kordić

Sastav Hajduka: Letica - Juranović, Nižić, Borja Lopez, Fomitschow - Caktaš, Radošević, Savvas - Bašić - Ohandza, Said

HT Prva liga, 21. kolo:

Cibalia - Hajduk 0:1 (Said 40)

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Za kraj dobre Hajdukove utakmice još jedna lijepa akcija; Alemida je spustio loptu Šegi a ovaj iz voleja preko gola

• 80’

Još jedan prekrasni gol, Ohandze, ovog puta s lijeve strane, a loptu je u mrežu poslao iz voleja

• 76’

Ohandza je prekrasnim golom, uz pomoć vratnice, povećao prednost Hajduka na 4:0

• 69’

Ohandza je 'servirao' loptu na nogu Fomitschowa koji pokraj Brkića šalje loptu u mrežu za Hajdukovo vodstvo 0:3

• 66’

Caktaš izlazi, Hamza ulazi

• 62’

Ohandza je ukrao jednu loptu, sjurio se prema golu, nesebično dodao do Caktaša koji pokraj istrčalog golmana Cibalije pogađa za 0:2

• 61’

Letica je imao posla i izbio je loptu u korner; ali u nastavku akcije nije bilo opasnosti

• 57’

Radošević je izveo slobodni udarac, Caktaš pucao glavom ali Brkić nema problema s tim udarcem