Osijek je prvi poveo preko Matkovića u 19. minuti, ali Hajduk je ekspresno izjednačio golom Trajkovskog (28'). Pred prvog kraj poluvremena, Mierez je (42') je spretno zabio za 2:1. U nastavku 'Bili' su stvorili puno prilika ali nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju i Zekićeva momčad je upisala novu veliku pobjedu

HAJDUK: Buljan - Sigur, Uremović, Prpić, Hrgović - Odjidja-Ofoe, Krovinović - Brekalo, Pukštas, Kleinheisler - Trajkovski

OSIJEK: Kolić - Guedes, Bralić, Duarte, Jurišić - Cokaj, Nejašmić - Bukvić, Pušić, Matković - Mierez

30. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Osijek 1:2 (Mierez, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Osijek 1:1 (Trajkovski, 28') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Osijek 0:1 (Matković, 19') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +27
30. kolo, SuperSport HNL- Hajduk - Osijek Izvor: Pixsell / Autor: Sime Zelic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Nakon provjere VAR-a i Jovića ipak nema kaznenog udarca!

• 90’

VAR provjerava mogući penal za Osijek zbog igranja rukom!

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 82’

Cokaj je dobio žuti karton

• 81’

Dajaku je ušao umjesto Odjidje-Ofoea

• 78’

Uff, ovo je trebao biti gol! Kalinić je ispratio ubačaj i sjajno je pucao glavom, ali vratnica je spasila Osijek

• 75’

Nova ogromna prilika za Hajduk! Prpić je nakon kornera prebacio loptu na drugu stativu do Uremovića i branič Bijelih je iz mat pozicije pucao preko gola