SPLIĆANI ODLIČNI

Hajduk potpuno razbio Inter: Poljud oduševljen sjajnim golovima!

17.12.2017 u 16:52

U nedjeljnoj utakmici 20. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka s visokih 5:0 pobijedili su Inter i tako učvrstili svoje drugo mjesto na ljestvici i status prvog pratitelja Dinama...

Splićani su odigrali svoju najuvjerljiviju utakmicu pod novim trenerom Željkom Kopićem ove nedjelje. Protiv čvrstog Intera iz Zaprešića Hajduk je pokazao da može biti efikasan, a navijači na Poljudu mogli su uživati u pravoj golijadi uoči zimske stanke.

• +3
HT Prva liga, 20. kolo: Hajduk - Inter Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Bio je to dvoboj u kojem u prvom poluvremenu nismo vidjeli puno, ali kad su domaći napokon slomili Toplakovu momčad, golovi su padali kao na tekućoj vrpci. Za vodstvo Hajduka zaslužan je Ohandza koji je izbio sam u 49. minuti pred Antu Mrmića nakon asistencije Kožulja i sigurno zabio.

Hajduk - Inter 1:0 (Ohandza 49) Autor: YouTube

Slično je izgledala i akcija u 55. minuti, u kojoj je Ohandza bio asisten, a pogodak je zabio Said.

Hajduk - Inter 2:0 (Said 56) Autor: YouTube

U 67. minuti na scenu je stupio Ante Erceg koji se dobro snašao u gužvi i s lakoćom svladao Mrmića iz blizine.

Hajduk - Inter 3:0 (Erceg 67) Autor: YouTube

A u 75. minuti najbolji je strijelac Splićana pokazao da može zabiti i dalekometni udarcem. Sjajno je pogodio pod gredu s ruba kaznenog prostora.

Hajduk - Inter 4:0 (Erceg 75) Autor: YouTube

Pobjedu domaćih zaokružio je Almeida u 78. minuti koji je ranije pogodio i vratnicu te se zasluženo upisao u listu strijelaca.

Hajduk - Inter 5:0 (Almeida 78) Autor: YouTube

Hajduk je ovim trijumfom otišao na dva boda prednosti ispred Osijeka i ostao sam na drugom mjestu, kao prvi pratitelj Dinama za koji zaostaje 12 bodova. No, ako Kopićeva momčad ovako nastavi igrati, mogla bi ugroziti 'modre' barem u Kupu i ukrasti im jedan trofej...

Hajduk - Inter, izjave trenera Autor: YouTube