remi sa slavenom

Hajduk posrnuo u Koprivnici i rekao konačno zbogom tituli prvaka!

29.04.2018 u 20:50

U posljednjoj utakmici 32. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka odigrali su bez golova u Koprivnici protiv Slavena te tako ostali i bez drugog mjesta na ljestvici...

Kopićeva družina ponovo je izgubila važne bodove protiv Slaven Belupa. Po drugi je put Hajduk ove sezone remizirao u Koprivnici, a od istog suparnika uspio je i izgubiti na Poljudu i ti će mu bodovi itekako faliti, jer propustio je ovime i posljednju priliku približiti se vodećem Dinamu.

• +3
HT Prva liga, 32. kolo: Slaven - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL

Ljubitelji nogometa u Koprivnici imali su ove nedjelje priliku gledati čvrstu utakmicu bez mnogo prilika, a Slaven je bio taj koji je bolje otvorio susret i mogao povesti u 3. minuti kada se Ivanovski ubacio ispred gostujuće obrane i pucao u izglednoj situaciji, no nije pogodio okvir gola.

Hajduk je u prvom poluvremenu imao dominaciju u posjedu lopte, ali udarci njegovih nogometaša bili su neprecizni. Najbliže pogotku stigao je Fomitschow koji je dalekometnim udarcem iskosa pogodio Markovićev okvir gola.

Slaven - Hajduk 0:0 (32. kolo 2017./18., 29.4.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U drugom dijelu prijetili su Tičinović, Gyurcso i Caktaš, ali nedovoljno da bi svladali Markovića, dok je Ivanovski na drugoj strani tražio penal u duelu s Leticom u 70. minuti, no dobio je tek žuti karton zbog simuliranja.

U samoj završnici susreta Hajduk je pokušao zabiti toliko potrebni pogodak, ali nije uspio pa se Slaven još jednom pokazao kao protivnik koji nikako ne leži Splićanima i ove ih je sezone možda i koštao naslova prvaka.

Na ljestvici HT Prve lige Splićani ne samo što su propustili posljednju priliku približiti se Dinamu, već su zbog ovog neuspjeha pali na treće mjesto, s bodom zaostatka za Kekovom Rijekom...

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube