pobjeda intera

Dvojbeni penal riješio golijadu u Puli: Šokirana Istra naganjala suca po terenu!

27.04.2018 u 19:55

U prvoj utakmici 32. kola HT Prve lige nogometaši Intera pobijedili su Istru rezultatom 4:2, zahvaljujući sumnjivom penalu u posljednjim minutama utakmice...

Gledatelji u Puli svjedočili su ludoj golijadi ovog petka na svom stadionu, a na kraju su potpuno razočarani otišli kući, kao i kompletan stručni stožer Istre i njezini nogometaši.

• +27
Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL

A sve je krenulo tako idilično za domaću momčad. U 18. minuti Istra je povela pogotkom Roce i mirno s prednošću otišla na odmor.

Istra - Inter 1:0 (Roce 18) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Na početku drugog dijela dogodio se potpuni preokret kojeg je započeo Vinko Blažević u 48. minuti.

Istra - Inter 1:1 (Blažević 48) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Samo dvije minute kasnije Komnen Andrić je doveo goste u vodstvo.

Istra - Inter 1:2 (Andrić 50) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Puljani su ipak zatim došli k sebi, a u 63. minuti Matei je izjednačio na 2:2.

Istra - Inter 2:2 (Matei 63) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

No, u posljednjim minutama regularnog vremena dosuđen je sumnjivi penal koji je izludio domaćina. Sudac Pejin je vidio prekršaj Jovičića u duelu s Andrićem koji je zatim s bijele točke doveo goste u vodstvo.

Istra - Inter 2:3 (Andrić 90) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U sudačkoj nadokandi Blažević je frustriranu Istru dotukao još jednim pogotkom, a nakon posljednje zvižduka Tihomiru Pejinu nije bilo lako, jer su na njega urlali brojni nogometaši Istre, stručni stožer, kao i navijači.

Istra - Inter 2:4 (Blažević 90+2) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Ovaj rezultat znači da je Inter pobjedom učvrstio peto mjesto na ljestvici, a Istra ostala pretposljednja, sa samo bodom više od Cibalije...

Istra - Inter, izjave trenera Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

HT Prva liga, 32. kolo:

Istra - Inter 2:4 (Roce 18, Matei 63 / Blažević 48, 90+2, Andrić 50, 90)

Istra - Inter 2:3 (32. kolo 2017./18., 27.4.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Istra 1961-Inter Zaprešić2:4