U zadnjoj subotnoj utakmici 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige, na Poljudu je Hajduk izgubio od Lokomotive 1:0

Hajduk: Kalinić, Mujakić, Simić, Vušković, Todorović, Jurić, Atanasov, Caktaš, Jairo, Diamantakos

Lokomotiva: Santini - Marković, Papadpoulos, Lešković, Cipetić - Kallaku, Đira, Petrak - Čeliković, Jelavić, Aliyu

• +5
Hajduk - Lokomotiva, 18. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice i iznenađenje na Poljudu

• 85’

Mujakić je pogodio stativu nakon udarca s ruba šesnaesterca

• 75’

Sve smo bliže senzaciji, Hajduk nikako da napravi pravi pritisak, obrana Lokosa sve izdržava

• 64’

Kallaku je pogodio vratnicu, sreća je spasila Hajduk

• 60’

Sramežljivi pokušaji Hajduka, nema ozbiljnije prijetnje po gol gostiju

• 50’

Mijo Caktaš je promašio penal, cijeli gol. Jelavić je igrao rukom u svom šesnaestercu nakon ubačaja iz prekida.

• 45’

Kraj prvog dijela, Hajduk je očajan

• 40’

Nema ideje u Hajdukovoj igri, dok su se gosti u potpunosti orijentirali na obranu

• 30’

Domaćin nije još ozbiljnije zaprijetio Lokosima, bilo je to stvarno slabih pol sata za 'bile'