Hajduk je na rasprodanom Poljudu prošao u play-off Europske lige protiv Brondbyja. Prva utakmica završila je 0:0, a sada je bilo 2:0

HAJDUK: Stipica - Juranović, Nižić, Borja, Memolla - Hamza, Kožulj, Savvas - Vlašić, Erceg - Futacs

BRONDBY: Ronnow - Larsson, Hermannsson, Rocker, Crone - Fisker Jensen, Norgaard, Vigen - Wilczek, Mukhtar, Halimi

• +20
Hajduk - Brondby, 3. pretkolo Europske lige Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 87’

Malo se zaoštrilo na terenu, bilo je naguravanja, Šehić je pokušao glumom isprovocriati crveni karton, a na kraju je dobio žuti

• 86’

Hamzin udarac je sjevnuo pored vratnice, ide Hajduk po novi pogodak

• 83’

Borbeni igrači Hajduka izgaraju na terenu, ne mogu gosti napraviti ništa prema naprijed, bit će to luda noć u Splitu

• 77’

Erceg je dva puta pokušao, jednom blok, a drugi put je lopta otišla pored gola

• 70’

Nemoćni su gosti, Hajduk lako odbija napade, osvaja lopte i kreće u kontru, treći pogodak visi u zraku