U derbiju 9. kola HT Prve lige nogometaši Rijeke na Poljudu su pobijedili Hajduk rezultatom 2:0, zahvaljujući Heberu koji je bio dvostruki strijelac...

Sastav Hajduka: Stipica - Juranović, Ismajli, Borja Lopez, Memolla - Savvas, Radošević, Kožulj - Hamza, Tudor - Almeida

Sastav Rijeke: Prskalo - Vešović, Punčec, Župarić, Zuta - Mišić, Bradarić - Kvržić, Gorgon, Heber - Gavranović

HT Prva liga, 9. kolo:

Hajduk - Rijeka 0:2 (Heber 24, 58)

• +5
HT Prva liga, 9. kolo: Hajduk - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, zaslužena pobjeda Rijeke, očajna igra Hajduka

• 90’

Dvije minute sudačke nadoknade

• 78’

Izlazi Hugo Almeida ispraćen zvižducima, Hajduk ne djeluje kao da može išta napraviti u završnici utakmice

• 68’

Pucao je i Almeida nakon kornera, no Prskalo još jednom spašava svoj gol

• 65’

Zaprijetio je Hamza iz slobodnjaka, ali Prskalo vješto brani. Ohandza je pak izašao iz igre zbog ozljede

• 58’

GOOOL za Rijeku! Sjajno se probio Mišić pokraj Borje Lopeza, proigrao Gavranovića kojem je Stipica obranio, ali Heber trpa u mrežu odbijenu loptu

• 50’

Radošević puca visoko iznad gola Rijeke iz slobodnjaka s 25 metara

• 48’

Ušao je Ohandza u drugom dijelu za Hajduk umjesto Kožulja i živnuli su domaći, no još bez konkretnih prilika

• 45’

Poluvrijeme na Poljudu, Rijeka vodi, a Hajdukovi igrači nisu napravili baš ništa pa ih je publika ispratila zvižducima u svlačionicu

• 35’

Splitski navijači počinju gubiti strpljenje, jer Rijeka koja vodi i dalje izgleda bolje na terenu, a Hajdukovi nogometaši još niti jednu priliku nisu imali