Hajduk je kontrolirao većinu prvog poluvremena i to su okrunili pogotkom Krovinovića u 32. minuti. U drugom poluvremenu Šibenčani su šokirali Poljud, kada je nakon greške u obrani Ćurić zabio za izjednačenje. Kad se činilo da će Bijeli prosuti dva boda, Elez je u 88. minuti zabio pogodak i donio je bitna tri boda momčadi Valdasa Dambrauskasa

HAJDUK: L. Kalinić, Lovrencsics, Katić, Elez, Melnjak, Grgić, Krovinović, Sahiti, Livaja, Biuk, N. Kalinić

ŠIBENIK: Rogić - Šimunović, Perić, Bilić, Kvesić - Mesa, Ćurić - Grezda, Vidović, Marin - Delić

Hajduk - Šibenik 2:1 (Josip Elez, 87) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Hajduk - Šibenik 1:1 (Mario Ćurić, 54) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +25
Hajduk - Šibenik, 30. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 88’

GOOOOOOL!! Elez je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio za novo vodstvo, Hajduk vodi 2:1!

• 77’

Sahiti se sjurio u šesnaesterac i pucao je preko gola

• 70’

Hajduk sve opasniji, Livaja se sjurio i pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla daleko preko gola

• 68’

Ovo je mogao biti pogodak! Krovinović je opet dočekao povratnu loptu u odličnoj poziciji u šesnaestercu, ali pucao je direktno u golmana i to je bio lagan posao za Rogića

• 66’

Mlakar je zaradio žuti karton

• 64’

Još jedna dobra prilika za Šibenik! Antonio Marin je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 57’

Dvostruka zamjena kod Hajduka, Vuković i Fossati su ušli umjesto Grgića i Biuka

• 54’

GOOOOL!! Nakon greške u obrani Hajduka, Ćurić je izašao sam pred golmana i to je mirno zabio za izjednačenje!