U subotu u 17.30 sati Hajduk je gostovao kod Intera iz Zaprešića. Nakon teškog poraza od Rijeke, za 'bile' je pobjeda bila imperativ, no propustili su niz prilika i osvojili tek bod...

Inter Zaprešić: Matković, Grgić, Soldo, Barić, Mazalović, Bosec, Postonjski, Mlinar, Tsonev, Mamut, Serderov

Hajduk: Ljubić - Bašić, Ismajli, Simić, Čolina - Bradarić, Kalik, Jurić - Eduok, Jradi - Jairo

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 18. kolo, NK Inter Zaprešić - HNK Hajduk Split Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Promjena u Interu. Ulazi Nekić, izlazi Barić

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 87’

Žuti karton za Tchuamenija

• 82’

Promjena u Hajduku. Ulazi Delić, izlazi Eduok

• 81’

Promjena u Interu. Izlazi Serderov, ulazi Tchuameni

• 80’

Nastavak utakmice

• 78’

Kratak prekidzbog slabe vidljivosti. Teren je cijelo vrijeme u magli, a sada se nad njega nadvio i dim bakljade

• 77’

Promjena u Hajduku. Ulazi Teklić, izlazi Kalik

• 74’

Nižu se prilike pred Interovim golom. Sada je Eduok s ruba kaznenog prostora pucao pored gola