DVORANSKO PRVENSTVO

Hajduk brani naslov, Dinamo lovi prvu krunu

Hajduk Dvoransko prvenstvo 2008. slavlje pobjednik 4. izdanja

Hajduk Dvoransko prvenstvo 2008. slavlje pobjednik 4. izdanja

Izvor: Cropix / Autor: CROPIX / Goran Mehkek

Utakmicom između Hajduka i Croatije Sesvete u utorak, 6. siječnja s početkom u 17 sati, započet će četvrto izdanje T-Com Dvoranskog prvenstva Prve HNL, a naslov brani Hajduk

U organizaciji Udruge Prve HNL od 6. do 11. siječnja 2009. u Zadru, u Dvorani Krešimir Ćosić odigrat će se Dvoransko prvenstvo Prve HNL za 2008/09. Na prvenstvu sudjeluje 12 klubova članova Prve HNL podijeljenih ždrijebom na kvalifikacijske turnire. Na prvom turniru (6. i 8. siječnja) igraju Hajduk, Cibalia, Šibenik, Slaven Belupo, Rijeka i Croatia Sesvete, a na drugom (7. i 9. siječnja) Dinamo, Zadar, Zagreb, Osijek, Varteks i Inter-Zaprešić.

Goran Mehkek / CROPIX

Goran Mehkek / CROPIX

Izvor: Cropix / Autor: CROPIX / Goran Mehkek

Prošle godine bilo je, osim nogometa, i tučnjave

Po tri najuspješnije momčadi u skupinama kvalificirat će se za subotnji dio finalnog turnira (10. siječnja), odigrati još tri utakmice s klubovima iz suprotnih skupina (prenose se dva rezultata iz međusobnih susreta iz kvalifikacijskih turnira) te će četiri najuspješnije momčadi u nedjelju, 11. siječnja nastaviti razigravanje po kup sustavu za pobjednika. Naslov najbolje momčadi u dvoranskom nogometu brani Hajduk, koji je prošle godine zaustavio momčad Zagreba u pokušaju da tri puta zaredom bude pobjednik.

Službeni natjecateljski dio programa u prva četiri dana (od 6. do 9. 1.) počinje u 17 sati, dok će u subotu i nedjelju natjecanje početi jedan sat ranije (od 16 sati).

Raspored prvog kvalifikacijskog turnira:

1. kolo, 6. siječnja:
HAJDUK - CROATIA SESVETE (17)
CIBALIA - RIJEKA (17.35)
ŠIBENIK - SLAVEN BELUPO (18.10)

2. kolo, 6. siječnja
HAJDUK – CIBALIA (18.45)
CROATIA SESVETE - SL. BELUPO (19.20)
RIJEKA - ŠIBENIK (19.55)

3. kolo, 6./8. siječnja
CIBALIA - CROATIA SESVETE 06.01. (20.30)
ŠIBENIK - HAJDUK (17.00)
SLAVEN BELUPO - RIJEKA (17.35)

4. kolo, 8. siječnja
CIBALIA - ŠIBENIK (18.10)
CROATIA SESVETE - RIJEKA (18.45)
HAJDUK - SLAVEN BELUPO (19.20)

5. kolo, 8. siječnja.
ŠIBENIK - CROATIA SESVETE (19.55)
SLAVEN BELUPO - CIBALIA (20.30)
RIJEKA - HAJDUK (21.05)

Raspored drugog kvalifikacijskog turnira:

1. kolo, 7. siječnja
DINAMO - INTER-ZAPREŠIĆ (17)
ZADAR - VARTEKS (17.35)
ZAGREB - OSIJEK (18.10)

2. kolo, 7. siječnja
DINAMO - ZADAR (18.45
INTER-ZAPREŠIĆ - OSIJEK (19.20)
VARTEKS - ZAGREB (19.55)

3. kolo, 7./9. siječnja
ZADAR - INTER-ZAPREŠIĆ 07.01. (20.30)
ZAGREB - DINAMO (17)
OSIJEK - VARTEKS (17.35(

4. kolo, 9.siječnja
ZADAR - ZAGREB (18.10)
INTER-ZAPREŠIĆ - VARTEKS (18.45)
DINAMO - OSIJEK (19.20)

5. kolo, 9.siječnja
ZAGREB - INTER-ZAPREŠIĆ (19.55)
OSIJEK - ZADAR (20.30)
VARTEKS - DINAMO (21.05)

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi