PRIPREME U TURSKOJ

Hajduk bez pobjede protiv Dinama

04.02.2011 u 18:49

Nogometaši splitskog Hajduka na pripremama u Turskoj igrali su prijateljsku utakmicu s bukureštanskim Dinamom, a dvoboj je završio bez pobjednika 1:1

U trećoj pripremnoj utakmici Hajduk je u Antalyji na terenima sportskog centra Pappilon remizirao s bukureštanskim Dinamom, na kraju je bilo miroljubivih 1:1. Bio je to dvoboj rivala iz ovogodišnjih kvalifikacija za Europsku ligu, koje je u svoju korist riješio Hajduk. Ovoga puta ostalo je neodlučeno, a jedna i druga momčad prikazale su dopadljivu igru.

Poveli su Splićani u osmoj minuti pogotkom Trebotića, pet minuta kasnije poravnanje je Rumunjima donio Kone, a to je bio i konačan rezultat utakmice.

U drugom dijelu treneri su posegnuli za brojnim zamjenama, tako da je utakmica izgubila na tempu i kvaliteti, a činjenica da su Splićani jutro uoči ogleda s Rumunjima imali i jaki trening opravdava ih što nisu prikazali više.