MAXtv PRVA LIGA

Hajduk bez ikakvih problema dotukao Istru

19.12.2015 u 17:00

U drugoj subotnjoj utakmici 21. kola MAXtv Prve lige Hajduk je u Puli pobijedio Istru rezultatom 2:0 te joj tako odgovorio na težak poraz iz prvog dijela sezone...

Sastav Istre: Iveša, Gojković, Ojdanić, Žižić, Đurić, Mišić, Heister, Vuković, Kasalica, Nikolić, Bounha

Sastav Hajduka: Stipica, Juranović, Velazquez, Milović, Milić, Jefferson, Tudor, Sušić, Caktaš, Maloku, Bencun

MAXtv Prva liga, 21. kolo

Istra – Hajduk 0:2 (Milić 12, Bencun 51)

Tijek utakmice:

Kraj - Hajduku zaslužena tri boda, Istri brige pred drugi dio sezone
90' - čista šansa za Bouhnu, ali odlazi udarac preko gola
83' - Stipica zaustavlja Nikolića
72' - još jedno istrčavanje Iveše koje je spasilo gol Istre
65' - Sušić sam pred Ivešom, ali ovaj i njemu uzima loptu bacanjem pod noge
51' - goool za Hajduk! Sušić je povratnu loptu pospremio u mrežu nakon driblinga i ubacivanja Bencuna

Poluvrijeme - Hajduk dominantan, ali ništa još nije riješeno
36' - slobdnjak Bounhe ide preko gola
33' - čista šansa Bencuna, ali blokiran mu je udarac
28' - Tudor je zabrljao! Išao je sam na Ivešu i dopustio da mu Istrin golman uzme loptu
15' - odlična šansa Nikolića, ali nije uspio zahvatiti loptu
12' - gool za Hajduk! Probili su gosti domaću obranu kratkim dodavanjima u kaznenom prostoru, a Milić je na kraju zabio

8' - Hajduk zasad bolji, ali bez izrazitih gol prilika
1' - susret u Puli je počeo

Nakon poraza na Maksimiru i remija u gradskom derbiju, Hajduk ove subote čeka posljednji izazov u 2015. godini. Na gostovanju u Puli znao je splitski klub često gubiti bodove, a doživio je i uvjerljiv poraz na otvaranju ove sezone.

Nema sumnje da nas čeka nova zanimljiva utakmica ovih suparnika, a Istra će u svojoj novoj 'postpamićevskoj' eri, pod trenerom Rubčićev pokušati oživjeti sezonu, s obzirom da u zadnjih sedam utakmica MAXtv Prve lige ne zna na pobjedu i zbog toga se spustila u opasnu zonu.